Vínotéky

Vínotéky

Doprajte svojim vínam luxusnú adresu

Vyberte si svůj spotřebič

Chladničky na skladovanie vína od firmy Haier sa svojím elegantným vzhľadom hodia do ktorejkoľvek obývacej izby aj do každej kuchyne. Premyslené vnútorné usporiadanie zaručuje výborné podmienky skladovania vína a tým aj maximálny pôžitok z neho. Naše vinotéky zaisťujú presne tie klimatické podmienky, ktoré môže ponúknuť v normálnom prípade len prírodná pivnica. Vaše fľaše s vínom sa tak budú cítiť rovnako dobre ako táto elegantná vínotéka vo vašej izbe.

Dve rôzne teploty

V sortimente Haier teraz nájdete aj dvojzónovej vínotéky, pri ktorých si môžete nastaviť teplotu v hornej časti inak ako v dolnej, tak aby ste mohli naraz ideálne skladovať rôzne typy vín v optimálnych podmienkach.

Luxusné prevedenie

Pre náročnejších zákazníkov máme pripravený rad vínoték vybavených luxusnými policami z kvalitného prírodného materiálu. Drevené police v našich vínotékach vynikajú vkusným dizajnom a po praktickej stránke sú uskladnené fľaše chránené proti rozbitiu. Až v takto vybavenej vínotéke vaša sada vín naozaj vynikne.

Výškovo nastaviteľné police

Všetky naše vínotéky sú vybavené výškovo nastaviteľnými policami, ktoré ponúkajú možnosť usporiadať ich tak, aby bol priestor vínotéky maximálne využitý.

Dvierka z bezpečnostného skla

Naše jedinečné dvierka z bezpečnostného skla sú upravené tak, aby na nich nezostávali odtlačky prstov, a ich povrch je odolný proti poškriabaniu a chráni víno proti škodlivému UV žiareniu. Tiež ich údržba je veľmi jednoduchá.