Vínna pivnica do obývacej izby

Chladničky na skladovanie vína od firmy Haier sa svojím elegantným vzhľadom hodia do ktorejkoľvek obývacej izby i do každej kuchyne. Premyslené vnútorné usporiadanie zaručuje výborné podmienky skladovania vína a tým aj maximálny pôžitok z neho. Naše vínotéky zaisťujú presne tie klimatické podmienky, ktoré môže ponúknuť v normálnom prípade len prírodná pivnica. Vaše fľaše s vínom sa tak budú cítiť rovnako dobre ako táto elegantná vínotéka vo Vašej izbe.

Luxusné prevedenie

Pre náročnejších spotrebiteľov máme pripravený rad vínoték vybavených luxusnými policami z kvalitného prírodného materiálu. Drevené police v našich vínotékach vynikajú vkusným dizajnom a po praktickej stránke sú uskladnené fľaše chránené proti rozbitiu. Až v takto vybavenej vinotéke vynikne Vaša zbierka vín.

Výškovo nastaviteľné police

Všetky naše vínotéky sú vybavené výškovo nastaviteľnými policami, ktoré ponúkajú možnosť usporiadať ich tak, aby bol priestor vínotéky maximálne využitý.

Dvierka z bezpečnostného skla

Naše jedinečné dvierka z bezpečnostného skla sú upravené proti otlačkom prstov a ich povrch je odolný proti poškriabaniu. Taktiež ich údržba je veľmi jednoduchá.