Všetko je jednoduchšie s umývačkami Haier

Umývačky zdokonaleného vzhľadu, ktoré spĺňajú všetky potreby. V širokej ponuke sú modely s dômyselne navrhnutým elektronickým ovládaním ponúkajúcim praktické, ľahko použiteľné funkcie. Ponúkajú tiež časovač spustenia umývania, ktorý vám umožní naprogramovať presnú dobu, kedy sa spustí umývací cyklus.

Prečo si kúpiť umývačku?

  • Umývanie v umývačke je omnoho hygienickejšie ako ručné. Umývačka umýva riad pri teplote až 70°C, čo pri bežnom umývaní nedokážete
  • umytý riad je dokonale suchý a lesklý
  • pri umývaní najúspornejšie modely spotrebujú iba 16 litrov vody na umytie 12 jedálenských súprav! Bežná spotreba vody pri takom množstve riadu je až 80 litrov
  • malé množstvo vody spotrebuje na ohriatie malé množstvo energie!
  • ... a 14 dní, ktoré ročne venujete ručnému umývaniu riadu, môžete stráviť omnoho príjemnejšie

V závislosti na priestore, ktorý máte na umývačku riadu, ponúkame dve základné veľkosti
- široké umývačky (60 cm) s kapacitou náplne 12 súprav
- úzke umývačky (45 cm) s kapacitou 9 súprav

Umývačky se pohodlne a ľahko plnia vďaka univerzálnym košom. Bezpečne držia váš riad a poskytujú dostatok priestoru dokonca i pre najobjemnejšie nádoby, panvice, podnosy či servírovacie taniere.
Spodný kôš so sklopiteľnými držiakmi poskytuje dostatok priestoru pre hrnce i panvice. Po sklopení niektorého z držiakov získate priestor pre objemnejšie nádoby.
Horný kôš vám umožní vytvoriť to správne miesto pre vysoké i menšie poháre, misy a šálky. Je v ňom i špeciálna klapka na dlhé kuchynské náradie. Vysoké bočné steny sú istotou, že malé tanieriky sú umiestnené skutočne pevne a bezpečne. Ak potrebujete mať priestor pre väčšie panvice, môžete horný kôš zvýšiť alebo znížiť.