Technológia Haier. Spoľahlivosť daná skvelou kvalitou.

S domácimi spotrebičmi Haier je život jednoduchší. Rovnako tak naše práčky charakterizuje použitie vyspelých technológií, vďaka ktorým je i pranie mimoriadne jednoduché. Zaručuje nízku spotrebu energie a skvelý výkon pri praní i sušení. Vo všetkých troch sledovaných oblastiach sú zaradené do triedy A.

Pre svojich zákazníkov sme pripravili široký sortiment práčiek, ktoré spĺňajú všetky požiadavky - od úspornosti, až po vysokú kvalitu vyprania a odstredenia. Na čo je treba sa zamerať pri výbere práčky? Hlavne treba zvážiť priestorové možnosti a umiestnenie. Priestorovo úspornejšie sú zhora plnené práčky so šírkou 40 cm alebo úzke spredu plnené práčky hlboké len 44 cm. Pokiaľ máte k dispozícii viac miesta, siahnite po štandardnej spredu plnenej práčke.

Všetky práčky sortimentu Haier sú vybavené programami na pranie bežných typov textílií. Pokiaľ ale nahliadnete do svojho šatníka a zistíte, že väčšina vašho oblečenia je vyrobená z jemných materiálov, ktoré vyžadujú špeciálnu údržbu (napr. pranie v rukách), vyberte si model, ktorý má špeciálne programy na tento druh vlákna ( hodváb, vlna a pod.).

Medzi práčkami Haier nájdete modely s maximálnou kapacitou až 6 kg. Pokiaľ ste zvyknutý prať menej bielizne, zvoľte práčku s automatickým nastavením spotreby vody v závislosti na množstve náplne. Ponúkame vám možnosť výberu práčky s otáčkami odstreďovania od 800 do 1600 ot./min.

Špičkový výkon bez plytvania. Práčky Haier sú vybavené funkciou Fuzzy Logic. Tento systém sám určí a následne použije potrebné množstvo vody, čím ďalej šetrí energiu.

Voľba odložený štart: váš program môžete nastaviť tak, aby sa spustil v čase, ktorý vám najviac vyhovuje, alebo ktorý je pre vás najvýhodnejší - napríklad v noci, kedy na pranie využijete lacnejší noční prúd. Spustenie programu se dá odložiť až o 24 hodín.