Komplexná starostlivosť o potraviny

Chladničky Haier majú svoje miesto v domácnostiach po celom svete, pretože spĺňajú všetky náročné požiadavky zákazníkov. Zaujmú Vás dizajnom, vysokou variabilitou vnútorného priestoru, jednoduchosťou používania a možnosťou spoľahnúť sa na elektronickú kontrolu skladovania potravín.
Myslíme i na efektivnu spotrebu elektrickej energie. Preto naše chladničky pracujú v energetickej triede A a A+. Všetky chladničky Haier používajú ekologickú chladiacu kapalinu R 600a.

Fuzzy logic – Inteligentná funkcia

Unikátna technológia Fuzzy logic dáva chladničkám inteligenciu. Vaša chladnička myslí za Vás a optimálne nastaví teplotu podľa množstva vložených potravín. A tým šetrí energiu a životné prostredie.

Funkcia ATD-dve mrazničky

Vďaka poznatkom z trhu a pri použití najnovších technológií sme vybavili naše kombinované chladničky dvojitým mrazákom. Máte dva na sebe nezávislé mraziace priestory a v každom máte iný stupeň mrazenia. Pre hlboko zmrazené a dlhodobo uskladňované potraviny priestor s teplotami -16°C až -26°C. Pre potraviny k častejšiemu použitiu je tu oddiel s teplotou od -3°C do -18°C, ktorý Vám umožní okamžité rozmrazenie potravín, jednoduchšie porcovanie a skráti prípravu Vašich pokrmov a Vy se môžete venovať Vašim blízkym.

Systém „Active Cooling“

Bez ventilátora je teplota v bežnej chladničke nerovnomerná, pretože teplejší vzduch prúdi smerom hore. Systém Active Cooling firmy Haier tento problém rieši tak, že ventilátor rozháňa studený vzduch do celého priestoru chladničky. Elektronické snímače pomáhajú udržiavať v celej chladničke vyrovnanú teplotu. Vaše potraviny sú čerstvé dlhšiu dobu a nestrácajú vitamíny.

Prázdninový režim

Po zvolení tejto funkcie chladnička zníži svoj výkon. Môžete ju využiť vtedy, keď odchádzate z domu na dlhší čas. Vnútorná teplota bude udržiavaná tak, aby sa v chladničke nevytváral nežiadúcí zápach. Prázdninový režim vám takto ušetrí energiu, a chladničku nie je nutné úplne vypnúť.

LCD displej

je neoddeliteľne spojený s technológiou, funkčnosťou a tiež moderným dizajnom. Na paneli zákazník volí teplotu v chladničke a mrazničke, úsporný režim, prídavnej funkcie rýchleho zmrazenia a chladenia. Zvláštna starostlivosť bola venovaná tomu, aby spotrebič fungoval interaktívne a pritom príjemne jednoducho. Displej neustále prináša jasne čitateľné informácie o tom, čo sa v spotrebiči deje a ako je nastavený.